10 причини зошто да аплицираш за Work & travel во USA

Објавено на од во категоријата Без категорија.

Тагови:

destinations-usa-new-york

Дополнето Јануари 2019 – Во нашите Попусти и Зделки ќе најдете и реномирани компании кои организираат Work and Travel и каде како наши ТОПСИ корисници ќе можете да добиете попуст што и тоа како добро ќе ви дојде 🙂 Едно лето, не така одамна, си ги спакував 38те куфери полн со тегли ајвар и сирење… Повеќе »