Објавено на од во категоријата TOPSI, Општествена одговорност.

Banner-Artisti-2-600x403

 

Здраво ТОПСИ друштво! И оваа година во Дојран од 06 до 08 јули ТОПСИ ќе биде на Д – фестивалот!
Одличен line up, одлична локација со повеќе сцени, друштво и опуштена атмосфера и секако нашата ТОПСИ пинг-понг маса 🙂

Ако дојде на линков поради предизвикот и сакаш да добиеш еден од подароците:

  • 5 х 2 влезници за Д-фестивал
  • 10 х пакет ТОПСИ стикери и 
  • 10 х ТОПСИ маички

тогаш веднаш пиши ни на topsiDfestival@stb.com.mk зошто веќе во четврток (05.07) ќе ги контактираме среќниците и ќе организираме логистика за викендов 🙂

 

За повеќе информации околу Д-фестивалот бујрум линкови:

Ако и после ова те мрзи да ги одговориш прашањата од мејлот еве ги straight up одговорите 🙂

  • во Дојран
  • од 06-08 јули
  • пинг понг

 

Се гледаме на ТОПСИ Д-фестивалот!

 

Напиши коментар

Мора да бидеш најавен за да коментираш. НАЈАВИ СЕ

Напишете коментар