Најдобрите попусти и зделки

Само покажи ја твојата ТОПСИ картичка на локациите од листата
или плати со ТОПСИ картичката за да го искористиш попустот.

Најдени 72 резултати

TOPSI-ZDELKA

Gorenje

15 % попуст

На Beauty линија за нега на коса

(пегли за коса, фенови, фигаро, четка за коса)

Logo SFrosina

Козметичко студио Фросина – Струга

15 % попуст 

на сите услуги

TinTIn

Тин Тин – Велес

5% Попуст

На сите производи

received_245899786103857

Ресторан Убајна – Струга

10% Попуст

На цело мени секој ден

метрополис

МЕТРОПОЛИС – Струга

10 % Попуст

На цело мени секоја среда до 30.04.2019

бутик well

Бутил Well – Струга

10% Попуст

На сите производи

20934056_1752111145089535_9011315206987062925_o

Victory – Охрид

Козметички услуги

Со секој третман на лице, гратис масажа на лице

TOPSI ZDELKA

Клуб Елемент – Кавадарци

Попуст

happy hour од 14:00 – 17:00 часот секој ден

TOPSI ZDELKA

Нов Имиџ – Битола

10 % Попуст

Козметички салон

d-r Ancevski logo

Др. Анчевски

ЕСТЕТСКА ДЕРМАТОЛОГИЈА

10% попуст на сите естетски третмани

 

TOPSI ZDELKA

Козметичко студио Фина – Битола

20% Попуст

На козметички услуги

BELA KUKJA HOTEL & BISTRO

Бела Куќа хотел – Битола

Бистро ресторан

Попуст 10 %

 

TOPSI ZDELKA

Том Бегс

10 % попуст на цела галантерија – чанти

ГТЦ приземје

 

TOPSI ZDELKA

Парфимерија Шатции

Попуст од 3 % на сите веќе изложени попусти.

За цел останат асортиман 10% попуст

armarium

Армариум – kosula.mk

15% попуст

на секоја Custom made кошула

www.kosula.mk

TOPSI ZDELKA

Шилец Комерц Вулканизер – Штип

Вулканизер

Попуст до 10%

TOPSI ZDELKA

Time Out кафе – Штип

Попуст 10%

Попустот важи од Петок – Недела

 

logo vucko 1

Вучко Компани

Велосипеди, Играчки

15% попуст

Попустот e на целиот асортиман на производи.

TOPSI ZDELKA

Пицерија Верона – Штип

Пицерија

10% Попуст

TOPSI ZDELKA

Арт Кафе – Штип

Кафе бар

5% Попуст

TOPSI ZDELKA

Мони Месо – Штип

Сендвичара

5% Попуст

TOPSI ZDELKA

Connect café – Штип

5% Попуст – Кафе бар

Во периодот од 08:00 – 11:00 и 16:00 – 19:00 часот.

13939415_1059163797452671_5412725038660215539_n

ЕЛИКСИР Парфимерии

15% попуст.

Попустот не се комбинира и не се однесува на производи кај кои трајно намалени цените.

TOPSI ZDELKA

Фотокопир Клонинг

До 20 % попуст

lola

ЛОЛИ

10% попуст 

Продажба на чевли – ГТЦ Подрум

TOPSI ZDELKA

Јакомо техноцентар

До 7%  попуст за компјутери, Аудио видео и бела техника

15%  попуст на целиот асортиман ЛЕД осветлување

TOPSI ZDELKA

Хана Текс

10% на цел асортиман

TOPSI ZDELKA

Ало Ало – Ривер кафе

10% на целото мени

* на промотивни пакети не важи попустот

TOPSI ZDELKA

Рапсоди травел

7% попуст на летните аранжмани

* Попустите не се комбинираат со веќе постоечки промоции

?

Oптика Zeiss ГТЦ

15% попуст на очила за сонце (мин. износ 6000мкд)

10% попуст на рамки за очила со диоптер (мин.износ 5000мкд)

beautybar

Beauty Bar

Салон за убавина

10% попуст

vizus

Оптика ВИЗУС

10% попуст

Попустот не се применува на активни промоции

Preciosa

Preciosa накит

15% попуст на накит

Попустот не се применува на активни промоции

Peko

ПЕКО

5% попуст

Попустот не се применува на активни промоции

logo_kouzon OK -new

КОУЗОН И КО

Попуст 2000 денари (еднократно) за WORK & Travel во САД 2019

Tuning

Tuning Центар

10% попуст

BIMBO

Бимбо Милениум

Фотографски услуги

10-20% попуст

Arturs

Arthurs – Converse

15% попуст на редовната понуда

На активни промоции следува дополнителен 5% попуст

dion

ДИОН ресторан

20% на сметката
Попустот не се применува на активни промоции

TOPSI ZDELKA

Премиум компјутери

ТЦ Буњаковец
од 5% до 10%

TOPSI ZDELKA

ФИОРИ – салон за убавина

30% попуст
на козметички услуги

TOPSI ZDELKA

Парфимерија KАЛИНТИКА Гевгелија

20% попуст на одредени производи

TOPSI ZDELKA

ЕЛЕГАНТ Делчево

10% попуст на дел од асортиманот
Спортски обувки

TOPSI ZDELKA

АТЛАНТИК ТРАВЕЛ Штип

до 10% попуст
најголеми попусти за летни аранжмани

TOPSI ZDELKA

Пицерија AСТОРИЈА – Штип

10% попуст

TOPSI ZDELKA

MИЛД – Струмица

4 – 15% попуст
Апарати за домаќинство

TOPSI ZDELKA

ОПТИКА ЛМ Струмица

10-15% попуст

TOPSI ZDELKA

RIVER SOFT Струмица

продажба и сервис на техника
4-10% попуст

TOPSI ZDELKA

Авто школа Дарко – ТТ Струмица

Обуки за возачи за сите категории
5-10% Попуст

TOPSI ZDELKA

TI AMO

кафе бар – РАДОВИШ
10% попуст на сите коктели

TOPSI ZDELKA

DOWNTOWN

кафе бар – РАДОВИШ
10 МКД попуст на сите пијалоци

TOPSI ZDELKA

Бутик ТИЛА – Прилеп

Оддел гардероба:
20% попуст на секои 2 купени или
30% попуст на секои 3 купени производ

TOPSI ZDELKA

ПАЛМА ШОП – Прилеп

5% попуст на велосипеди
За купена веспа – гратис кацига

TOPSI ZDELKA

Салон за убавина ПРОФИ СТИЛ

10% попуст
зграда Македонија втори кат

TOPSI ZDELKA

GOLDEN ROSE

5% ПОПУСТ
Козметика

TOPSI ZDELKA

АВТО ШКОЛА ТРИМОСКИ

10% ПОПУСТ

TOPSI ZDELKA

БУТИК BELLA ГТЦ

за модерна и деловна жена
5% женска конфекција

TOPSI ZDELKA

Сони Галерија

7% попуст на редовната цена
до 48 рати без камата

TOPSI ZDELKA

АЛБАТРОС

Машки и Женски обувки, чанти
5% попуст

TOPSI ZDELKA

БУТИК АТИЛА

ГТЦ 2-ри Спрат15% попуст

TOPSI ZDELKA

Медобил

10% попуст
Попустот не се применува на активни промоции

TOPSI ZDELKA

НЕХАР Травел

5-7% попуст на аранжмани
*попустите не се комбинираат

TOPSI ZDELKA

НИКОФОН

4% попуст на галантерија за мобилни уреди

TOPSI ZDELKA

Фиоранџело

15% попуст на првиот пар и 50% на вториот пар обувки
Попустот не се применува на активни промоции

TOPSI ZDELKA

ИНТЕР – ОПТИК

5% попуст
Попустот не се применува на активни промоции

TOPSI ZDELKA

Техномаркет, @Home, CoinCasa

до 10%
Комјутери, мобилни телефони и бела техника

TOPSI ZDELKA

АГРОТЕХНА

5% попуст
Попустот не се применува на активни промоции

Logo-za-topsi

SETEC

до 10% попуст
Попустот не се применува при активни промоции

TOPSI ZDELKA

i-Style

3% попуст за i-phone i-pad
5% попуст на сите други артикли

TOPSI ZDELKA

Цвеќара ЖАРЕМИ-про

10% попуст

b-watch

B-Watch

30% попуст
Попустот не се применува на активни промоции

SemosEdukacija

Семос Едукација

15% попуст на сите обуки
Попустот не се применува на активни промоции

stb_logo_bottom

Стопанска банка АД - Скопје / ПРАВНА НАПОМЕНА