Објавено на од во категоријата i-Bank, shopping, TOPSI, Картички, Општествена одговорност, Студирање.

slika za web

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Поради лошите временски услови и најави за дожд, TOPSI / ТОПСИ журка! на (28.06.2018) ја ОДЛОЖУВАМЕ за некој поведар ден во септември!

Жалиме доколку ги помешавме вашите планови за добра журка, но нема да ве изневериме во периодот што претстои. 
Во текот на летово ќе бидеме присутни и на некои од големите фестивалски журки со многу изненадувања, а зa #ТОПСИЖурка-та во септември ветуваме дека ќе биде исполнета со многу подароци, пијалаци и забава, онака како што доликува за #ТОПСИ 

Во меѓувреме следете не на нашите социјални медиуми и веб страната topsi.mk на кои ќе се информирате за тековните промоции.

Ужувајте во летото и се гледаме!

 

 

ПОДГОТВИ СЕ ЗА МАКСИМУМ ЗАБАВА СО ТОПСИ!

 

Четврток 28. јуни

Скопје, Кеј 13ти ноември @i-bank store

Почеток во 20:30 часот

 

За нашата овогодинешна #ТОПСИ журка повторно обезбедивме ТОПСИ бенд и диџеи + многу бесплатни пијалаци и секако вредна лотарија.

 

vaucer TOPSI-01

 

Дојдете со вашите пријатели и подигнете си ваучери за пијалаци од i-bank store и учествувајте со нив во лотаријата со која ќе извлечеме:

  • 3 х i-pad 5
  • 3 x BEATS Pill звучници и
  • 3 х BEATS слушалки

 

На вака музички ориентирана лотарија одличен додаток ќе бидат:

 

Се гледаме! Нашиот ТОПСИ блог тим ќе биде таму да ве пречека и поздрави! Изберете GOING на нашиот FB настан и повикајте ги вашите пријатели, the more the merrier 🙂

 

 

 

Cheers со сликите од минатогодишната наша TOPSI журка.

TOPSI / ТОПСИ журка 2017

TOPSI / ТОПСИ журка 2017

Напиши коментар

Мора да бидеш најавен за да коментираш. НАЈАВИ СЕ

Напишете коментар